UP

Обговорено результати діяльності та визначено оперативні завдання інспекторського складу Управління

Обговорено результати діяльності та визначено оперативні завдання інспекторського складу Управління

Розширена робоча нарада під головуванням  заступника начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галини Кушнір відбулася днями.

Участь у зібранні взяли керівники структурних підрозділів та головні спеціалісти відповідних профільних напрямів Управління.

У ході роботи обговорено підсумки діяльності інспекторського складу. Зокрема, у частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарської діяльності Буковини. Акцентовано на тому, що загалом за три останні декади інформаційними заходами було охоплено понад 500 суб’єктів господарської діяльності.

«Незважаючи на ці дані, ми повинні  охопити інформаційною роботою значно більшу кількість роботодавців регіону, - наголосила Галина Кушнір. - Розумію всю складність ситуації, в якій доводиться працювати: жахлива війна,  згортання економічної діяльності суб’єктів господарювання, але ми зобов’язані виконувати свою професійну діяльність незважаючи ні на що. Маємо бути готові до будь яких ситуацій. Від нас вимагається якісно й оперативно виконувати  функції, покладені на нас державою».

У цьому контексті також було детально обговорено Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Деталізовано особливості укладення трудових відносин в час війни;  залучення до роботи деяких категорій працівників,  надання відпусток, тривалості робочого часу та часу відпочинку, оплати праці, діяльності профспілкових організацій і таке інше.

Визначено низку пріоритетних завдань, зокрема, для інспекторського складу Управління та організації надання послуг у форматі сервісу Держпраці  «інтерактивний інспектор».


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку