UP

Представників низки медзакладів проконсультовано щодо проведення медичних оглядів окремої категорії працівників

Представників низки  медзакладів проконсультовано щодо проведення медичних оглядів окремої категорії працівників

Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області надали консультаційну допомогу відповідальним особам низки  закладів охорони здоров’я  Буковини  з питань, пов’язаних з проведенням медичних оглядів фахівців, зайнятих на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці.

Зокрема, методичну допомогу надано лікувальним закладам, фахівці яких надають медичну допомогу та лікують пацієнтів із корона вірусною інфекцією  COVID-19.

Водночас відповідальних осіб  медустанов поінформовано про те, що підтвердження професійних захворювань відбувається за оновленою процедурою.

Такою є норма наказу «Про затвердження Змін до Інструкції про застосування переліку професійних захворювань» Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, Міністерства соціальної політики України від 29.12.2021 року.

Представникам закладів охорони здоров’я  Буковини  розтлумачено деталі документу. Окремо наголошено на послідовності порядку встановлення  діагнозу  «гостра респіраторна хвороба COVID-19, спричинена корона вірусом SARS-CoV-2” для медичних та інших працівників, що беруть безпосередню участь у  здійсненні заходів із запобігання  та поширення COVID-19, а також  лікування пацієнтів з таким діагнозом.


 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку