UP

Чи застосовуватиме Держпраці після закінчення воєнного стану штрафні санкції за порушення законодавства, яке роботодавці допускають зараз?

Чи застосовуватиме  Держпраці після закінчення воєнного стану штрафні санкції за порушення законодавства, яке роботодавці допускають зараз?

Багатьох заявників, котрі вже звернулися до Державної служби України з питань праці, цікавить наступне: чи відновить  Держпраці після закінчення воєнного часу штрафні санкції за порушення законодавства, яке роботодавці допускають зараз?

У відомстві зазначають: після перемоги України, коли окупанти будуть розгромлені остаточно і всі ми повернемось до повсякденного життя,  інспектори праці відновлять проведення інспекційних відвідувань за зверненнями громадян.

Під час здійснення таких заходів державного нагляду (контролю) до найменших дрібниць розглядатимуться усі обставини, у тому числі й ті, що спричинили порушення.

Роботодавцям, які їх допустили, буде надано  достатній час на їх усунення.

Тільки у разі невиконання припису про усунення порушень, будуть розглядатися питання, чи варто передавати матеріали інспектування на розгляд судових інстанцій.


 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку