UP

Запитували - відповідаємо: працівник не вийшов на роботу у зв’язку із виїздом за кордон у період запровадження воєнного стану; як здійснювати табелювання?

Запитували - відповідаємо: працівник не вийшов на роботу у зв’язку із виїздом за кордон у період запровадження воєнного  стану; як здійснювати табелювання? 

Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснює: адміністрація підприємства, установи, організації має вжити всіх необхідних заходів для встановлення причин відсутності працівника на роботі.

Це можна зробити шляхом направлення на його адресу листа з проханням повідомити причини відсутності на роботі, або зв’язатися з працівником засобами телефонного зв’язку, або за допомогою месенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram тощо). 

У даний час необхідно табелювати відсутність такого працівника умовним позначенням «НЗ» («відсутність з нез’ясованих причин») або «І» («інші причини неявки»).

Після з’ясування обставин та виявлення, що причини були поважні, табель обліку використання робочого часу можна скорегувати.   

Звільняти працівника  за прогул в таких умовах неприпустимо.


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку