UP

Серед суб’єктів господарювання торгівлі та сфери надання послуг проведено заходи, націлені на належне дотримання трудового законодавства

Серед суб’єктів господарювання торгівлі та сфери надання послуг проведено  заходи, націлені на належне дотримання трудового законодавства

Інспектор праці Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Попович  активно долучилася до проведення  упродовж останнього тижня низки інформаційних заходів, націлених на належне дотримання трудового законодавства представниками малого і середнього бізнесу.  

Інформаційно - роз’яснювальні  заходи організовано у Дністровському районі.

Оскільки, за аналітичними даними, найбільшу кількість неоформлених працівників загалом на Буковині інспектори праці виявляють у таких  галузях, як  торгівля та сфера надання послуг, то інформаційною роботою, найперше, охопили суб’єктів господарювання саме цих видів економічної діяльності.

Важливо, що заходи відбувалися спільно з представниками органів місцевого самоврядування та Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області.

Під час роз’яснювальної роботи фахівець Держпраці  детально акцентувала на змінах у трудовому законодавстві  з початку року та відповіла на запитання підприємців.

Зокрема, посадовець Управління закликала роботодавців впорядкувати трудові відносини з найманими працівниками, де це необхідно й таким чином позбавити себе усіх ризиків відповідальності за використання неофіційної праці.


 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку