UP

Цьогоріч першими учасниками конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» стали вихованці Оршівського дитячого будинку

Цьогоріч першими учасниками конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» стали вихованці Оршівського дитячого будинку

Днями до Управління Держпраці у Чернівецькій області, що розташовується за адресою: м. Чернівці, вул.Зелена, 3, на конкурс «Охорона праці очима дітей» було передано перші дитячі малюнки.

Авторами цих робіт стали вихованці комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу».

Яскраві чудові роботи на конкурс надіслали: Марія-Олена Плешко, Юлія Форфило, Костянтин Поляк, Ельміра Плешко, Роман Чалий, Роман Кулагін, Вадим Форфило.

Управління Держпраці у Чернівецькій області й надалі запрошує юних художників краю активніше долучатися до творчого змагання.

Художні твори переможців, які посядуть 1 місце на регіональному рівні, будуть надіслані для участі у фіналі до редакції журналу «Охорона праці», що є головним організатором конкурсу.

Нагадуємо, що відповідно до умов конкурсу, учасниками творчого змагання можуть бути учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

 

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Переможців творчого змагання чекають чудові подарунки.

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку