UP

Виробничий травматизм на Буковині зменшився

Виробничий травматизм на Буковині  зменшився

З початку року на підприємствах Чернівецької області сталося 15 нещасних випадків, два з яких  - зі смертельним наслідком.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, виробничий травматизм в регіоні зменшився:  у січні-червні  2016 року сталося 18 нещасних випадків, у тому числі, шість із них - зі смертельним наслідком 

Найбільша кількість травмувань  на виробництві цьогоріч  мала місце  у  Чернівцях (7 випадків) та Вижницькому районі (4 випадки).

По одному нещасному випадку зареєстровано у Хотинському, Заставнівському та Глибоцькому районах.

Не було зареєстровано жодного нещасного випадку на підприємствах, в установах та організаціях Герцаївського, Кіцманського, Кельменецького, Новоселицького,  Путильського, Сокирянського, Сторожинецького районів.    

Найбільше випадків  травмувань працівників - на підприємствах соціально-культурної сфери (7);

на підприємствах автомобільного транспорту - (2);

по одному випадку -  на підприємствах пошти та зв’язку, енергетики, будівництва, виробництві деревини та виробів з деревини, лісозаготівлі, сільського господарства.

Найчастіше випадки травмувань працівників стаються через організаційні причини , зокрема, через  невиконання працівниками  посадових інструкцій, інструкцій  з охорони праці, внаслідок  порушення технологічних процесів,  трудової дисципліни.  


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку