UP

Активізовано роботу зі створення посад інспекторів праці при органах місцевого самоврядування

Активізовано роботу зі створення посад інспекторів праці при органах місцевого самоврядування

На неухильному виконанні Постанови Міністрів України за №295 « Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» , якою затверджено новий Порядок здійснення державного контролю за додержання законодавством про працю» наголосив на розширеній робочій нараді з головами районних державних адміністрацій та керівниками об’єднаних територіальних громад начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Нарада відбувалася під головуванням очільника краю – голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука.

Керівник Управління Держпраці детально розтлумачив пункти відповідної Постанови й ще раз підкреслив:

«У кожному виконавчому органі місцевого самоврядування Чернівецької області має бути створено структурні підрозділи та введено  посади інспекторів праці, котрі здійснюватимуть контроль за додержанням законодавства про працю, зокрема,  з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання  мінімальних гарантій в оплаті праці, оформленні трудових відносин і таке інше».

У відповідному протоколі наради із керівниками районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад  вказано, що такі структурні підрозділи в області має бути створено  до початку наступного місяця.

Водночас Іван Луцак проінформував учасників наради  про зроблене у цьому напрямі, додавши, що Управління Держпраці у Чернівецькій області, у межах своїх повноважень,  надає  органам місцевого самоврядування у цьому питанні через роз’яснення та консультації всебічну методичну допомогу.


 

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку