UP

Представник Держпраці увійшов до складу робочої групи, що вивчатиме ефективність використання сільськогосподарських земель у краї та трудові відносини між суб’єктами господарювання

Представник Держпраці увійшов до складу робочої групи, що вивчатиме ефективність використання земель сільськогосподарського призначення та трудові відносини між суб'єктами господарювання

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Юрій Пуріч увійшов до складу робочої групи з питань моніторингу урожайності сільськогосподарських культур  та плодів в агроформуваннях області, ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, трудових відносин між суб'єктами господарювання та повноти сплати податків до бюджетів усіх рівнів.

Робочу групу створено на виконання відповідного доручення голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука. Її створення зумовлено, у тому числі, й тим фактом, що надходження коштів у вигляді сплати податків за використання земель сільськогосподарського призначення та зібраного врожаю до місцевих бюджетів області є недостатніми.     

Днями відбулося засідання робочої групи. Участь у роботі взяли представники Управління Держпраці у Чернівецькій області, Чернівецької філії ДУ "Держгрунтохорона", Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області та ще низки державних відомств.


 

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку