UP

Найвищий рівень оплати праці в області - у сфері державного управління, фінансової діяльності та будівництві

Найвищий рівень оплати праці в області  - у сфері державного управління, фінансової діяльності та будівництві

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю працюючих десятеро і більше осіб) Чернівецької області у травні 2017 року становила 5284 гривні, що більш. ніж в півтори рази вище рівня мінімальної заробітної плати, встановленої на перше січня 2017 року, тобто 3200 гривень. 

Серед видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці - сфера державного управління й оборони, обов'язкове соціальне страхування (7418 гривень); фінансова та страхова діяльність (7390) гривень; будівництво (6100 гривень); освіта (5419 гривень); серед промислових видів діяльності - добувна промисловість (6987 гривень), констатували в Головному управлінні статистики Чернівецької області.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах тимчасового розміщення й організації харчування  (3531 гривня); у сферах професійної, наукової та технічної діяльності (4411 гривень); установах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги (4259 гривень), серед промислових  видів діяльності - на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (4120 гривень).


 

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку