UP

Анонс! Сьогодні у програмі «Суть речей» на Радіо 10 обговорюватимуть останні зміни у трудовому законодавстві

Анонс! Сьогодні у програмі «Суть речей» на Радіо 10 обговорюватимуть останні зміни у трудовому законодавстві

Гостем студії програми «Суть речей» на Радіо 10 (автор і ведуча - Людмила Григорчук) сьогодні, 25 травня, буде заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.

Тема розмови -  новації у трудовому законодавстві,

останні зміни у нормативно-законодавчих документах, що регулюють роботу головних державних інспекторів відомства, зокрема,  Постанову Кабінету міністрів України від 26.04.2017 року № 259 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Планується, що під час програми «Суть речей» заступник керівника відомства  торкнеться й інших актуальних тем, зокрема, необхідності дотримання роботодавцями виплати мінімальної заробітної плати у розмірі 3 200 гривень працівникам підприємств, установ, організацій Буковини, а також наголошуватиметься на відповідальності  роботодавців у разі порушення  соціальних  стандартів.

Слухачі  зможуть почути компетентні відповіді щодо заходів державного нагляду за дотриманням трудового законодавства, про деталі процесу перевірки  головними державними інспекторами суб’єктів господарювання та як часто фахівцям Держпраці доводиться фіксувати порушення трудового законодавства.

Програма «Суть речей» транслюється у прямому ефірі. Кожен охочий зможе здійснити дзвінок у студію і поставити запитання.

Дзвінки приймаються за телефонами (0372) 58 - 10 – 32, (050) 103 -103 -2.

Також тему сьогоднішньої програми вже анонсовано у соціальних мережах, зокрема для фейсбук-спільноти.

Свої запитання можна залишати у дописах на сторінках Управління Держпраці у Чернівецькій області та програми «Суть речей».

Програма вийде в ефір о 19.00


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку