UP

В ефірі ТРК «Чернівці» - актуальне інтерв’ю заступника начальника Управління Держпраці Галини Кушнір

В ефірі  ТРК «Чернівці» - актуальне інтерв’ю заступника начальника Управління Держпраці Галини Кушнір

Про необхідність  дотримання роботодавцями виплати мінімальної заробітної плати у розмірі 3 200 гривень працівникам підприємств, установ, організацій Буковини;

про штрафні санкції у разі порушення цих соціальних стандартів;

про новації у роботі головних державних інспекторів Управління Держпраці згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року №259 " Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» - сьогодні у програмі новин  «Чернівецький репортер» на телеканалі «Чернівці».

Програма новин вийде в ефір о 19.00 з повторами о 21.30, 00.00 та о 7.30 завтра, 24 травня.

Співрозмовником журналістки Надії Величко стала заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.

«Недотримання роботодавцями  виплати працівникам  мінімальної заробітної плати у розмірі 3 200 гривень, запровадженої з першого січня 2017 року, є грубим порушенням  трудового законодавства», - підкреслила в інтерв’ю   заступник керівника відомства.

Посадовець Управління надала компетентні відповіді на всі запитання, виокремивши при цьому показову  статистику, зокрема, щодо кількості суб’єктів господарювання, яких було перевірено на предмет дотримання законодавства про працю і які допустили порушення трудового законодавства -  а це майже 80%.

Найбільшу кількість порушень допущено у сфері оплати праці, щодо робочого часу та часу відпочинку працівників, а також у сфері трудових відносин.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку