UP

Колектив Управління Держпраці долучився до відзначення Дня вишиванки - 2017

Колектив Управління Держпраці долучився до відзначення Дня вишиванки - 2017

Сьогодні трудовий колектив Управління Держпраці у Чернівецькій області приєднався до відзначення Дня вишиванки.

Ось уже кілька років поспіль працівники державного відомства приходять на роботу цього дня у вишиванках. Чимало із них одягають сорочки, вигаптувані власними руками, або такі, що перейшли у родині у спадок.

Щороку  колектив Управління Держпраці робить спільне фото у вишиванках й долучається до святкувань на обласному і міському рівнях.

"Традиція відзначати чудове свято, започатковане чернівецьким студенством, міцно вкорінилася і в наших родинах, і в нашому трудовому колективі, - сказав у своєму вітальному слові перед колективом керівник відомства Іван Луцак. -  Думаю, у майбутньому ми усі разом будемо підтримувати традицію відзначення Дня вишиванки. Бажаю  усім нам здоров'я, достатку, миру і злагоди".

Колектив Управління також взяв  участь у загальноміських заходах з нагоди відзначення Дня вишиванки - 2017, що розпочалися на вулиці Ольги Кобилянської у Чернівцях. Оскільки День вишиванки співпав цьогоріч з Днем пам'яті жерт геноциду кримськотатарського народу, то урочистості розпочалися з хвилини мовчання.

До участі у святі долучилися представники влади, громадськості, студенти, школярі, цілі сім'ї і родини.

Варто нагадати, що свято започаткувалося одинадцять років тому: одного дня група студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича прийшла на пари у вишитих сорочках. А вже наступного року таких студентів, котрі одягли вишиванки, було вже сотні.

Свято об'єднало мільйони українців на всіх континентах, Воно продовжує ширитися світом і сьогодні.

День вишиванки став справжньою традицією для сімей, родин, трудових колективів, громадських спільнот.

 


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку