UP

На виконання вимог приписів фахівців Управління, у 2017-у на місцевих підприємствах погашено заборгованість із заробітної плати у понад 402 тисячі гривень

На виконання вимог приписів фахівців Управління,  у 2017-у  на місцевих підприємствах погашено заборгованість із заробітної плати у понад 402 тисячі гривень

Дотримання трудового законодавства у частині виплати заробітної плати та погашення заборгованості із неї, якщо така існує, залишається одним  із пріоритетних напрямів у роботі фахівців Держпраці.

У квітні  головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області проведено дві перевірки  підприємств-боржників із виплати заробітної плати, а саме: ТОВ «Експріелтсервіс»  (станом на 01.04.2017 року заборгованість становила 93, 2 тисячі гривень),  ПрАТ «Авіакомпанія «Буковина» (на 01.04.2017 року - 564,9 тисячі гривень).

За результатами проведених перевірок складено акти, видано приписи на усунення виявлених порушень. На керівників складено протоколи згідно з нормами  чинного законодавства та передано на розгляд до суду.

За січень-квітень 2017 року загалом фахівцями Управління  проведено сім перевірок  на п’яти  підприємствах боржниках. Щодо шести керівників матеріали передано до суду, одного керівника оштрафовано за невиконання припису.

За результатами проведених перевірок та  на виконання вимог приписів, упродовж січня - квітня 2017 року погашено заборгованості по заробітній платі у сумі 402,7 тисячі гривень 208 працівникам, а саме:

52 працівникам Хотинського технікуму Подільського ДАТУ - понад 178 тисяч гривень;

79 працівникам  ПРАТ  «Авіакомпанія «Буковина» - 160 тисяч гривень;

працівникам  ТзОВ «Захід-СГЕМ» - понад 15 тисяч гривень та працівникам КП «Новодністровський житловик» -  48 тисяч гривень.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку