UP

Інспектори Держпраці перевірили дотримання законодавства про працю на понад двох сотнях підприємств області

Інспектори Держпраці перевірили дотримання законодавства про працю на понад двох сотнях підприємств області

Головні державні інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області упродовж квітня  2017 року здійснили 54  перевірки  з питань дотримання законодавства про працю.

За результатами перевірок керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцям винесено 53 приписи на усунення виявлених порушень законодавства про працю.

Матеріали перевірок на 39 керівників-порушників трудового законодавства направлено до суду на предмет притягнення до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 41 Кодексу України про адміністративні порушення.  За рішеннями судів оштрафовано дванадцять посадових осіб.

Загалом за січень – квітень  2017 року проведено  219 перевірок з питань додержання законодавства про працю на суб’єктах господарювання області.

Матеріали перевірок на 159  керівників - порушників трудового законодавства направлено до суду. 

За рішеннями судів оштрафовано 86  посадових осіб.

За невиконання законних вимог державних інспекторів двох роботодавців притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 1886 Кодексу України про адміністративні порушення.

Направлено  подання щодо притягнення восьми посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку