UP

Комісія Держпраці встановить причину травмування працівника деревообробного підприємства

Комісія Держпраці встановить причину травмування працівника деревообробного підприємства

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створено комісію спеціального розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався із слюсарем-сантехніком  деревообробного підприємства «Техно Плюс», розташованого у Глибоцькому районі Чернівецької області.

За попередніми даними, працівник підприємства проводив ремонт устаткування у цеху лущення та сушки шпону. Під час здійснення  робіт (ремонт та повірку насоса виточки конденсату з пропарювальних камер), отримав тяжку травму правої ноги.

Потерпілому 1943 року народження оперативно було надано медичну допомогу. Наразі він перебуває  на лікуванні в лікарні швидкої медичної допомоги в обласному центрі .

Роботу комісії спеціального розслідування, яка встановить обставини та причини нещасного випадку з тяжким наслідком, очолила головний державний інспектор сектору розслідування , аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Грубляк.    

Довідково: з початку року (станом на першу декаду травня) в області на виробництві мали місце вісім нещасних випадків, у тому числі,  один із них - зі смертельним наслідком.

Так, у соціально-культурній сфері сталося п’ять  нещасних випадків, по одному нещасному випадку у галузях автомобільного транспорту, лісового та сільського господарств.

Факт виробничого травматизму зі  смертельним наслідком зареєстровано у лісовому господарстві. 


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку