UP

Контроль за дотриманням суб’єктами господарювання чинного законодавства про оплату праці залишається одним із пріоритетних у роботі Управління Держпраці

Контроль за дотриманням  суб’єктами господарювання  чинного законодавства про оплату праці залишається одним із пріоритетних  у роботі Управління Держпраці

Відбулося  засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На ньому  розглянуто  низку питань, зокрема щодо рівня оплати праці  в області, вжиття заходів спрямованих на її підвищення, контролю за дотриманням чинного законодавства про оплату праці суб’єктами господарювання Буковини.

Участь у засіданні взяла заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.

Посадовець повідомила, що на виконання постанови КМУ від 17.07.2013  № 509 «Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення», головними державними інспекторами Управління Держпраці, у межах повноважень,  застосовуються штрафні санкції до суб’єктів господарювання області за порушення трудового законодавства.

До прикладу, упродовж минулого місяця винесено 38 постанов на суму у понад 201 тисячу гривень. За два місяці нинішнього  року загалом  винесено 57  постанов щодо накладення штрафних санкцій на роботодавців на  суму у понад  257 тисяч гривень.

Під час засідання також наголошувалося на тому, що в районах  та містах області діють робочі групи із залученням відповідних контролюючих  органів, які здійснюють цільові комплексні перевірки суб’єктів господарювання щодо легалізації тіньової зайнятості. Так, за результатами перевірок головних  державних інспекторів Управління Держпраці, котрі забезпечують контроль за станом укладення трудових угод роботодавцями з найманими працівниками, 19 працівників, що працювали на умовах цивільно-правового договору, переведено на трудові угоди та прийнято на роботу відповідними наказами керівників підприємств.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку