UP

Фахівці Держпраці здійснили превентивні заходи у медичних закладах області

Фахівці Держпраці здійснили превентивні заходи у медичних закладах області   

Напередодні головні державні інспектори Управління Держпраці у Чернівецькій області здійснили заходи державного нагляду (контролю) у медичних закладах регіону.

Так, плановими перевірками було охоплено структурний підрозділ ДУ «ТМО МВС по Чернівецькій області» та КМП «Міська лікарня №1».

Участь у заходах взяли фахівці структурних підрозділів Управління, зокрема, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Дмитро Паламарчук, головні державні інспектори відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олег Матвєєв та Дмитро Костюк, головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці, Микола Бербенюк, головні державні інспектори сектору з питань  умов праці Володимир Морозевич та Василь Сагалюк.

До проведення заходів державного нагляду (контролю) долучилася також начальник відділу  з питань гігієни праці Надія Бурла.

За результатами планових перевірок, які здійснили фахівці територіального органу Державної служби України з питань праці, у медичних закладах проведено робочі зустрічі та наради.

Під час нарад здійснено аналіз стану організації та дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, керівникам установ та фахівцям з охорони праці надано практичні рекомендації.

Це зроблено з метою покращення  системи управління охороною праці  у медичних установах області.  

Так, адміністраціям установ рекомендовано дотримуватися вимог чинного законодавства з питань промислової безпеки та охорони праці, вимог безпеки під час виконання лікувально - діагностичних  процесів; утримувати у належному технічному стані електрогосподарства, ліфтові механізми, виробничі приміщення та споруди.

Особливо наголошено на дотриманні правил охорони праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском, кисневого обладнання.

Водночас акцентовано на відповідній роботі, спрямованій  на безпечне проходження опалювального сезону.

«Безпека опалювального періоду залежить від абсолютного дотримання законодавчих актів з охорони праці з боку суб’єкта господарювання, - підкреслив на зустрічах головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Дмитро Паламарчук. - Безпечне проходження опалювального сезону напряму залежить від навиків та умінь персоналу. Своєчасне виконання регламентних робіт, забезпечення трудової дисципліни, навчанням персоналу, проходженням попередніх та періодичних медичних органів мінімізує виникнення  нещасних випадків, аварій та пожеж», - підкреслив посадовець Держпраці.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка