UP

Забезпечити не лише отримання теоретичних знань, але й практичні навички майбутніх працівників

Безпечні та здорові умови праці неможливі без відповідального ставлення до питань промислової безпеки та охорони  праці

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак днями взяв участь у відкритті навчально-практичного центру електротехнічних робіт Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

У майбутньому на базі центру готуватимуть фахівців робітничих спеціальностей, зокрема, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтажників з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажників силових мереж та устаткування.

Створення такого центру продиктоване необхідністю якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників, впровадженням у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів та матеріалів. 

«Створення центру забезпечить не лише отримання теоретичних знань, але й практичні навички майбутніх працівників. Думаю, що учні, які опановуватимуть нові знання, завжди пам’ятатимуть про те, що створення гідних, здорових та безпечних умов праці залежить від відповідального ставлення до питань промислової безпеки та охорони праці», - зазначив у своєму вітальному слові  на відкритті центру керівник територіального органу Державної служби України з питань праці.

Довідково: за даними департаменту освіти та науки Чернівецької обласної державної адміністрації на базі освітніх установ в області функціонують шість навчально-практичних центрів професійного спрямування.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка