UP

У Чернівцях в ефірі «Вуличного радіо» транслюється соціальна реклама, в якій буковинців закликають працювати легально

У Чернівцях в ефірі «Вуличного радіо» транслюється соціальна реклама, в якій буковинців закликають працювати легально

«Державна служба України з питань праці нагадує:

допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування - заборонено.  

Штраф за порушення роботодавцями чинного законодавства про працю становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого.

Радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати у конвертах.

Тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну зарплату, належну пенсію у майбутньому та добробут для України».

Соціальну аудіо рекламу  такого змісту розміщено  в ефірі «Вуличного радіо» Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

«Оскільки, проблема не задекларованої зайнятості залишається для Буковинського регіону надзвичайно актуальною, територіальний орган Державної служби України з питань праці  здійснює активну інформаційно-роз’яснювальну кампанію, метою якої є  подолання цього негативного соціального явища.

Ми ставимо собі  за мету привернути  увагу громади до проблем неофіційного працевлаштування, до соціальних ризиків для працівників, котрі погоджуються на такі умови праці, акцентувати на відповідальності роботодавців за порушення чинних норм трудового законодавства» - наголошує начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Директор Чернівецького відділення «Вуличного радіо» Анна Микитюк зазначила, що соціальна реклама в аудіомережі розміщуватиметься тривалий час двічі на годину на 14 зупинках громадського транспорту  у місті - у середньому на добу її можна почути в ефірі понад 360 разів.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка