UP

За неоформлену трудову зайнятість - штрафна санкція у 2 мільйони 680 тисяч гривень

За неоформлену трудову зайнятість - штрафна санкція у 2 мільйони 680 тисяч гривень

Нелегальну зайнятість виявлено у товаристві з обмеженої відповідальністю у Вижницькому районі.

Підприємство надає послуги з монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

Нелегальну зайнятість виявлено під час інспекційного відвідування на підставі інформації органів Пенсійного фонду, яке здійснили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з  інспекторами праці Вижницької міської ради.

Фахівці Держпраці встановили, що у порушення вимог статті 24 Кодексу законів про працю України – «Укладення трудового договору» - працівники були допущені до роботи без оформлення трудових договорів, оформлених  наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення про їхнє прийняття на роботу територіального органу Державної фіскальної служби.

Натомість суб’єкт господарювання уклав з працівниками цивільно - правові угоди, що можуть укладатися лише при виконанні разових робіт.  

При інспекційному відвідуванні  головні державні інспектори Держпраці  встановили, що дані  цивільно-правові угоди містять усі  ознаки трудових відносин.

Загалом роботодавець допустив до роботи без належного оформлення 24 працівники.

За порушення законодавства про працю на товариство з обмеженою відповідальністю накладено штрафну санкцію у розмірі  2 680 560 гривень (два мільйони шістсот вісімдесят тисяч п’ятсот шістдесят гривень).

До відома суб’єктів господарювання!

Працівник не може бути допущений до роботи без офіційного працевлаштування!

Допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин - заборонено!

Штраф за порушення становить 111 690 гривень за кожного нелегально працюючого.

Тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому та добробут в державі. 


 

 

 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка