UP

У рамках Тижня права організовано роботу громадської приймальні з надання правової допомоги

Надання безкоштовної правової допомоги!

У рамках Всеукраїнського тижня права

Управління  Держпраці у Чернівецькій області з 10 по 14 грудня 2018 року організовує громадську приймальню для надання громадянам фахової юридичної допомоги з питань реалізації законодавства про працю, промислову безпеку, охорону та гігієну праці.

Для отримання відповідних  консультаційних послуг, мешканцям Буковини необхідно звернутися до Управління Держпраці у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул.Зелена, 3.

Консультації надаватимуться з 10.30 до 16.30.

Крім того, свої запитання заявники можуть надсилати на електронну адресу територіального органу Державної служби України з питань праці: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Для отримання правової допомоги».

Довідково: Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щорічно відповідно до Указу Президента від 8 грудня 2008 р. № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. № 681-р. «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 р. Всеукраїнського тижня права».


 

 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка