UP

Оприлюднено План здійснення заходів державного нагляду на 2019 рік

Оприлюднено План здійснення заходів державного нагляду на 2019 рік

Державна регуляторна служба України наказом від 15.11.2018 року за №152 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, у тому числі, й Державною службою України з питань праці.

Даний документ оприлюднено на сайті державного відомства.

Відповідно Управлінням Держпраці у Чернівецькій області розроблено, затверджено та оприлюднено План здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Документ розміщено на сайті територіального органу Держпраці України у рубриці "Плани роботи".

Планом здійснення заходів державного нагляду (контролю) передбачено проведення комплексних перевірок у наступному, 2019, році 306 суб'єктів господарювання регіону.

 Суб'єкт господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) зобов'язаний:

допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення заходів державного нагляду (контролю) за умови дотримання ними порядку здійснення державного нагляду (контролю), передбаченого Законом;

виконувати вимоги органу державного нагляду (контролю) щодо усунення виявлених порушень вимог законодавства;

надавати документи, зразки продукції, пояснення в обсязі, який він вважає необхідним, довідки, відомості, матеріали з питань, що виникають під час державного нагляду (контролю), відповідно до Закону;

одержувати примірник акта та/або припису органу державного нагляду (контролю) за результатами здійсненого планового чи позапланового заходу.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка