UP

На нараді фахівців Держпраці та Державної фіскальної служби обговорили результати спільної роботи та узгодили план дій

На нараді фахівців Держпраці та Державної фіскальної служби обговорили  результати спільної роботи та узгодили план дій

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області відбулася спільна нарада фахівців відомства  та представників територіального органу Державної фіскальної служби України.

Головувала на засіданні заступник начальника Управління Держпраці Галина Кушнір.

Участь у нараді взяли начальник управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернівецькій області Вадим Комов та  виконувач обов’язків начальника відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб управління податків та зборів з фізичних осіб Оксана Шинкар, а також начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових документів Управління Держпраці Юрій Пуріч.

У ході наради Галина Кушнір підвела підсумки спільної роботи, акцентувавши на тому, що комплексні заходи в області відбуваються на виконання Розпорядження  Кабінету Міністрів України за  № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».  

Заходи відбуваються за участю фахівців Управлінням Держпраці, Державної фіскальної служби, Головного управління  Пенсійного Фонду України у Чернівецькій області, інших органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

З метою забезпечення контролю за належним оформленням трудових відносин в регіоні, відомствами напрацьовано та затверджено План спільних дій щодо виявленню фактів мінімізації заробітної плати найманим працівникам та використання праці неоформлених працівників.

Посадовець зазначила, що на підставі матеріалів Державної фіскальної служби Держпраці вже провела 22 інспекційні відвідування, виявивши понад 35 неналежно оформлених працівників.

Галина Кушнір також підкреслила, що з початку року на підставі матеріалів органів Пенсійного фонду України головними державними інспекторами Держпраці  здійснено інспекційні відвідування 100 суб’єктів господарювання.  Як наслідок, виявлено 126 неналежно оформлених працівників. 

Фахівці територіального органу Державної служби України з питань праці та Державної фіскальної служби узгодили план подальших дій, направлений на подолання не задекларованої зайнятості на Буковині.

Ключовими пунктами цього плану є продовження проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання регіону та інспекційні відвідування.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка