UP

«Відсутність технічного огляду та завершення термінів експлуатації ліфтових установок - підстави для зупинення їх роботи» - в Управлінні Держпраці прокоментували інформацію, що викликала суспільний резонанс

«Відсутність технічного огляду та завершення термінів експлуатації ліфтових установок  - підстави для зупинення їх роботи» - в Управлінні Держпраці прокоментували  інформацію, що викликала суспільний резонанс   

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак в інтерв’ю журналістам ТРК «Чернівці» прокоментував ситуацію щодо необхідності зупинення у багатоповерхівках Чернівців експлуатацію 18 ліфтових установок.

Повідомлення про подання до судової інстанції позовної заяви щодо необхідності зупинення експлуатації ліфтів, розміщене у місцевих ЗМІ напередодні, викликало широкий суспільний резонанс.

«Під час проведення заходу державного нагляду головний державний інспектор встановив порушення вимог законодавства з питань промислової безпеки та охорони праці суб’єктом господарювання, а саме відсутність технічного огляду пасажирських ліфтів та завершення термінів експлуатації установок», - підтвердив в інтерв’ю журналістам програми новин «Чернівецький репортер» Іван Луцак.

Керівник територіального підрозділу Державної служби України з питань праці зазначив, що при  виявленні таких порушень експлуатація механізмів повинна бути зупинена згідно зі Правилами безпечної будови та безпечної роботи ліфтів, затверджених наказом Державного комітету  України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01. 10.2008 року за №190.

Згідно з цим документом, робота ліфтів не дозволяється у разі, якщо:

відсутній паспорт чи відомості про реєстрацію механізму;

не проведено технічний огляд або експертне обстеження ліфтів; закінчився зазначений у паспорті термін роботи ліфта;

не призначено наказом працівників, відповідальних за організацію робіт з технічного обслуговування і ремонту ліфтів, за організацію експлуатації та за справний стан ліфтів;

відсутній атестований обслуговуючий персонал;

не виконані приписи посадових осіб спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з промислової безпеки та охорони праці, а також в інших випадках технічного характеру.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка