UP

На Вижниччині потенційним шукачам роботи наголошено на перевагах легального працевлаштування

На Вижниччині потенційним шукачам роботи наголошено на перевагах легального працевлаштування

На виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 05. 09. 2018 р. № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, Управління Держпраці в Чернівецькій області продовжує роботу, спрямовану на детінізацію зайнятості в регіоні.

Фахівці Держпраці здійснюють активну інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед суб’єктів господарювання,  працівників трудових колективів регіону та потенційних шукачів роботи.

Так, днями у Вижницькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся  профінформаційний семінар на тему: «Переваги легального працевлаштування в Україні. Найпоширеніші питання законодавства про працю».

Захід відбувся за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Юрія Колодченка та фахівців районної філії обласного центру зайнятості, зокрема, заступника директора -начальника відділу організації працевлаштування населення Тетяни Григоряк, юрисконсульта Людмили Клим, провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Лариси Хованець.

Участь у семінарі взяли потенційні шукачі роботи, що мешкають у районі.

Під час проведення заходу увагу присутніх зосереджено на роз’ясненні трудового законодавства у частині, що регулює питання легалізації найманої праці.

Учасникам семінару роз’яснено про порядок працевлаштування та звільнення працівників з роботи, порядок укладення трудових договорів та що є підставою для укладення цивільно - правових угод.

Особливо ретельно фахівець Держпраці наголосив учасникам заходу на перевагах офіційного працевлаштування, наголосивши на тому, що лише легальна зайнятість може стати запорукою дотримання їхніх трудових та соціальних прав.

У ході семінару головний державний інспектор Держпраці Юрій Колодченко відповів на численні запитання його учасників.  


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка