UP

На «Чернівецькому промені» - про ризики неофіційного працевлаштування працівників та про відповідальність за це роботодавців

На «Чернівецькому промені» - про ризики неофіційного працевлаштування працівників та про  відповідальність за це роботодавців  

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір стала гостею ведучої інформаційно-аналітичної програми «Чернівці сьогодні» Марини Скінтей. Програма виходить в ефір на телеканалі «Чернівецький промінь».

Тема розмови у телевізійному форматі - неофіційна зайнятість у регіоні.

У ході спілкування у студії  Галина Кушнір розповіла про ризики неофіційного працевлаштування для працівників та відповідальність за це роботодавців.

У програмі «Чернівці сьогодні» заступник начальника Управління Держпраці підкреслила, що найбільша кількість не задекларованої праці використовується роботодавцями у регіоні у сфері торгівлі та обслуговування населення, на будівництві, в агропромисловому секторі, на підприємствах з транспортних перевезень.

«Управління Держпраці у Чернівецькій області наголошує: працівники , котрі погоджуються на виконання робіт без офіційного працевлаштування, у разі виникнення трудових спорів, стають абсолютно безправними перед роботодавцями. Адже щодо них не діють жодні, передбаченні чинним законодавством про працю, державні соціальні гарантії», - акцентувала у виступі під час телеефіру Галина Кушнір.

Посадовець Держпраці також роз’яснила глядачам, що є підтвердженням належно оформлених трудових відносин і як діяти працівникові у разі, коли порушено його соціальні та трудові права.


 

 

Ми на YouTube

Важливо