UP

ТДВ «Трембіта» - переможець Всеукраїнського конкурсу - огляду «Краще підприємство з охорони праці»

ТДВ «Трембіта» - переможець Всеукраїнського конкурсу - огляду «Краще підприємство з охорони праці»

Товариство з додатковою відповідальністю «Трембіта» стало одним із кращих в Україні за рівнем промислової безпеки та охорони праці за результатами роботи у 2017 році.

Підприємство отримало перемогу у номінації «Виробництво товарів для населення».

Таким є рішення конкурсної комісії. Список переможців оприлюднено на сайті Державної служби України з питань праці.

ТДВ «Трембіта» -   лідер на ринку України з пошиття чоловічого класичного одягу.

Продукція ТДВ «Трембіта» відповідає міжнародним і європейським стандартам якості та експортується до Італії, Німеччини, Франції, Англії, Нідерландів, США, Канади та інших країн.

Підприємство успішно співпрацює з  відомими  брендами, зокрема,  Armand Thiery, Scherrer, Mario Dessuti, Celio, Gianni Ferrucci, Galeries Lafaytte, Burton, Villa Vasari, Prado, Benetton, Fellini та іншими.

За рік на підприємстві виготовляється до мільйона одиниць одягу.

У ТДВ «Трембіта» ефективно функціонує система управління охороною праці. Стан промислової безпеки та охорони праці на підприємстві відповідає міжнародному стандарту ISO 9001. Тут розроблено та впроваджено заходи щодо поліпшення умов праці, зокрема, вдосконалено технологічні процеси, модернізовано обладнання, доведено до рівня норми температурного режиму у цехах.

На підприємстві (за даними 2017 року) із 779 працюючих трудилися 649 жінок, що склало майже 90% від загальної чисельності працівників.

Упродовж останніх десятиліть випадків виробничого травматизму та професійних захворювань на виробництві не зареєстровано.

Щиро вітаємо колектив підприємства "Трембіта" з цілком заслуженою нагородою. Нових звершень!


 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка