UP

За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці суб'єкта господарювання зобов’язано заплатити понад 480 тисяч гривень

За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці суб'єкта господарювання зобов’язано заплатити  понад  480 тисяч гривень

Низку грубих порушень законодавства про працю встановили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області під час інспекційного відвідування малого приватного підприємства галузі торгівлі у місті Новодністровську. 

Так, у ході інспекційного відвідування головні державні інспектори Держпраці виявили  порушення роботодавцем мінімальних  державних гарантій в оплаті праці працівникам, зокрема, за понаднормову роботу, роботу у святкові  та неробочі дні, не проіндексовану заробітну плату. Фахівці Управління встановили, що роботодавець не індексувала заробітну плату продавців магазину упродовж трьох років.

За порушення трудового законодавства на підприємця накладено штраф у розмірі 483 990 гривень (чотириста вісімдесят три тисячі дев’ятсот дев’яносто гривень).

У підприємця також виявлено не задекларовану зайнятість:  продавець магазину була допущена до роботи без укладення з нею трудового договору.

Штрафна санкція за це порушення склала 111 690 гривень (сто одинадцять тисяч шістсот дев’яносто гривень). 


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка