UP

Про роботу відділу з питань гігієни праці

Про роботу відділу з питань гігієни праці

За перше півріччя 2018 року фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області на 50 підприємствах та установах  проведено превентивні заходи, спрямовані на недопущення порушень законодавства з питань гігієни праці.

Планові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання чинного законодавства відбулися на 31 обєкті. За результатами планових перевірок виявлено 31 порушення, з них порушень статті  169 Кодексу законів про працю – «Обов’язкові медичні огляди працівників певних категорій» - 18.

За результатами  проведення превентивних заходів,  планових перевірок  суб’єктам господарювання надавались інформаційні  довідки.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України, фахівці відділу з питань гігієни праці проводять  вивчення показників стану здоров’я працівників, зайнятих на важких роботах,роботах  із  шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов’язковому медичному огляді осіб віком до 21 року, а саме:

за заявкою роботодавця визначають категорії працівників, які підлягають медичним оглядам;

узгоджують поіменні  списки працівників,  які підлягають медичним оглядам;

беруть  участь у складанні Заключного акту та розробці санітарно - протиепідемічних заходів.

Так, за звітний період  2018 року на адресу  Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло 78 заяв щодо визначення категорії працівників, які підлягають періодичним  медичним оглядам.

Фахівцями відділу  складено Актів визначення  категорій працівників, які підлягають  попередньому (періодичним) медичному огляду - 65,  узгоджено  поіменних списків  працівників, які підлягають  медичним оглядам - 58.

ОпрацьованоЗаключні акти за результатами медичного огляду  та надано рекомендації  на виконанню оздоровчих заходів 28 суб’єктам господарювання.

У першому півріччі нинішнього року  в області підлягало проходженню періодичним медичним оглядам - 2083 особи, з них жінок - 669.  Усіх працівників було охоплено медичним оглядом.

За результатами оглядів  виявлено особу з підозрою на професійне захворювання.


 

 

 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка