UP

Між Управлінням Держпраці та Головним управлінням Національної поліції укладено Угоду про співпрацю

Між Управлінням Держпраці та Головним управлінням Національної поліції укладено Угоду про співпрацю

Угоду між відомствами укладено з метою посилення ефективності державного нагляду  за додержанням законодавства  про працю, зайнятість населення, охорону праці і промислову безпеку, безпеки дорожнього руху  та профілактики нещасних випадків на виробництві та дорожньо-транспортних пригод на підприємствах, в установах та організаціях, у фізичних осіб-підприємців, котрі, використовують найману працю.

Предметом угоди між укладачами є  порядок взаємодії з питань реалізації повноважень і прав, визначених законодавством, здійснення обміном інформації, виявлення порушень та вжиття заходів щодо їх усунення.

Сторони Угоди зобов’язуються обмінюватися відповідною інформацією, здійснювати аналітичну та інформаційно-роз’яснювальну роботу, організовувати спільні публічні заходи та інформувати громаду регіону через місцеві ЗМІ  про стан охорони праці, а також обставини та причини нещасних випадків на виробництві, що сталися внаслідок дорожньо-транспортних пригод.   

Від імені Управління Держпраці у Чернівецькій області  Угоду підписав начальник відомства Іван Луцак, від імені Головного управління Національної поліції - заступник керівника Тарас Крилюк.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка