UP

Вагомі штрафні санкції за порушення трудового законодавства накладено ще на одну фізичну особу - підприємця

Вагомі штрафні санкції за порушення трудового законодавства накладено ще на одну фізичну особу - підприємця

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області встановили факт допуску до роботи найманого працівника без укладання з ним трудових відносин  у ФОП (фізичної особи - підприємця) Білецької В.І.

Працівника було допущено до роботи (виконання обов’язків  офіціанта у закладі громадського харчування)  без укладання з ним трудового договору та без повідомлення про його працевлаштування територіального органу Державної фіскальної служби.

Штрафна санкція, накладена на роботодавця за дане  порушення (використання нелегальної праці) - 111 690 (сто одинадцять тисяч шістсот дев’яносто)  гривень.  

У ході інспекційного відвідування у роботодавця  фахівцями Держпраці  було встановлено факти   несвоєчасного нарахування та невиплати  індексації заробітної плати окремим працівникам, порушення термінів виплати заробітної плати, відпускних та інших виплат.

За це порушення на суб’єкта господарювання  накладено штрафну санкцію у розмірі 11 169 (одинадцяти тисяч сто шістдесяти дев’яти)  гривень.

Головні державні інспектори Держпраці виявили у підприємця інші порушення законодавства про працю. Як наслідок, накладено штрафну санкцію у розмірі 3 723 (трьох тисяч семисот  двадцяти трьох) гривень.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка