UP

Інспектори Держпраці продовжують здійснювати перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей

Інспектори Держпраці продовжують здійснювати  перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей

Головні державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально - культурній сфері, відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Чернівецькій області здійснили в регіоні перевірки низки об’єктів із масовим перебуванням людей.

Заходами державного нагляду охоплено, зокрема, обласні клінічні онкологічний та кардіологічний  диспансери, Ропчанський навчально-виховний комплекс,  дошкільні  навчальні заклади  комбінованого типу №4 та №20, клінічний пологовий будинок №2 м. Чернівців, Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченко, Міський палац дітей та юнацтва  обласного центру та низку інших об’єктів.

У ході перевірок фахівці Держпраці виявили низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

Найпоширеніші із них : Положення про службу охорони праці на окремих підприємствах, в установах та організаціях  потребують перегляду, Положення про порядок навчання з питань з охорони праці так само потребують перегляду, відповідальні особи в окремих  установах не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці.

Наразі головні державні інспектори Управління Держпраці продовжують здійснювати заходи державного нагляду (контролю) на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Довідково: проведення заходів державного нагляду фахівцями Держпраці здійснюється з метою виконання доручень Прем’єр - міністра України Володимира Гройсмана від 28.03.2018 року  та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 №19949/0/1-18/0.2.   


Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка