UP

Відбувся Всеукраїнський семінар, на якому обговорювалися шляхи вирішення проблем з охорони праці в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері

Відбувся Всеукраїнський семінар, на якому обговорювалися шляхи вирішення проблем з охорони праці в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері

Відбувся Всеукраїнський семінар «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери».

У ході другого дня семінару керівники структурних підрозділів територіальних органів Держпраці поділилися своїми напрацюваннями стосовно здійснення заходів державного нагляду. Зокрема, йшлося про особливості здійснення заходів державного нагляду на об’єктах з масовим перебуванням людей, у закладах охорони здоров’я під час проведення медичної реформи, про деякі питання забезпечення виконання вимог охорони праці на підприємствах зі зберігання та переробки зерна, про специфіку проведення превентивних заходів у лісовій галузі. Окремо проаналізовано хід спеціальних розслідувань нещасних випадків, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами.

Досвідом з впровадження ефективних практик системи управління охороною праці поділився представник ТОВ Агропромхолдінг «Астарта-Київ». Зазначивши, що на підприємстві ставиться акцент саме на тренування працівників підприємств Компанії під час практичного навчання з безпечного виконання робіт та на оперативний контроль за станом охорони праці на робочих місцях.

Учасники семінару мали змогу поставити запитання менеджеру проекту ЄС-МОП в Україні «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Антоніу Сантуш стосовно досвіду Інспекції праці з безпеки та гігієни праці у країнах Європейського Союзу.

Також під час семінару стала відома наступна область, на території якої проводитиметься у 2019 році Всеукраїнський семінар «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери».

Начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков урочисто  передав повноваження організаторів заходу представнику Головного управління Держпраці у Харківській області - начальнику відділу АПК та СКС Станіславу Халіну.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка