UP

На нарадах з фахівцями районних відділів державної виконавчої служби обговорено напрями спільної роботи

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Попович взяла участь у спільних нарадах з фахівцями Сокирянського та Хотинського районних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

На засіданнях розглядалися питання обміну інформацією під час примусового виконання постанов територіального органу Державної служби України з питань праці про накладення на суб’єктів господарювання штрафних санкцій  за порушення ними норм чинного законодавства про працю та про взаємодію між відомствами.

Згідно зі статтею 265 Кодексу законів про працю - «Відповідальність за порушення законодавства про працю», виконання постанови центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, покладається на органи державної виконавчої служби.

Слід зазначити, що територіальним відомством Держпраці України за три місяці нинішнього, 2019, року винесено 133 постанови щодо накладення штрафних санкцій на роботодавців областіза порушення законодавства про працю на суму у понад 27 мільйонів гривень.

Із них за допуск до роботи без належного укладення трудових відносин  - 17 постанов на суму у понад 23 мільйони гривень.

Суттєву штрафну санкцію у сумі понад 417 тисяч гривень накладено на роботодавця за створення перешкод при проведенні інспекційного відвідування фахівцями Управління  з питань оформлення трудових відносин.  


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка