UP

У медичних закладах області проведено низку превентивних заходів, спрямованих на безпечне використання кисневого обладнання

У медичних закладах області проведено низку превентивних заходів, спрямованих на безпечне використання кисневого обладнання

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК та СКС і  відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Чернівецькій області продовжують проводити у медичних закладах Буковини  заходи, спрямовані на запобігання виникненню нещасним випадкам та аваріям при використанні  кисневого обладнання.

Особлива увага інспекторського складу спрямована на лікувальні установи, які надають невідкладну допомогу пацієнтам,  хворим гострою респіраторною хворобою COVID -19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

«Превентивна робота фахівців Держпраці відбувається з урахуванням ризиків, що виникають, або можуть виникнути під час експлуатації та транспортування кисневих балонів, а також систем трубопроводів подачі кисню безпосередньо до ліжок для лікування пацієнтів з COVID -19», - зазначив начальник відділу нагляду а АПК та СКС Управління Микола Остапович.

Інформаційно-роз’яснювальна робота  фахівців Управління відбувалася відповідно  до методичних матеріалів щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, кріоциліндрів, кисневих станцій  і систем трубопроводів з киснем та їх підготовки до належної  роботи в осінньо-зимовий період.

Слід зазначити, що певна кількість заходів, організованих інспекторами Держпраці, відбувалася у складі робочої  групи, створеної на виконання  розпорядження Чернівецької ОДА - «Про створення робочої групи з проведення превентивних заходів щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання». До  її складу входять також посадові особи департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Відповідна робота триває й далі на виконання Окремого доручення керівництва Держпраці та з урахуванням доручення Прем’єр-міністра України.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Дмитро Паламарчук зазначає, що з  середини  листопада інформаційну кампанію лише посилено.

«Це зроблено з  метою запобігання нещасним випадкам під час експлуатації потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, а серед них не лише системи кисне постачання та посудин що працюють під тиском,  але й системи  газопостачання, ліфтове господарство, електрогосподарство лікувальних установ», - підкреслює Дмитро Паламарчук.  

У відділі нагляду в АПК та СКС уточнюють, що у фокусі посиленої уваги -  заклади охорони здоров’я  першої і другої черги, резервні медичні установи, призначені для надання допомоги пацієнтам, хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19.  

Відповідна робота триватиме до квітня 2022 року.


 

 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку