UP

Колектив Управління долучився до відзначення Дня Державного прапора України

Колектив Управління долучився до відзначення Дня Державного прапора України

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та 26-ої річниці Незалежності України  в області розпочалися урочисті заходи.

На Центральному майдані Чернівців зібралася велелюдна  громада. У центрі майдану розгорнули синьо-жовтий стяг. Серед тих, хто тримав полотнище, - громадські активісти, волонтери, котрі з початку війни допомагають захисникам, військові, що повернулися з фронту. У кожного з них у руках -фотографії загиблих на війні з російськими окупантами героїв - буковинців.

«Памятаємо про кожного, хто віддав своє життя за Україну. Ніколи  не забудемо ціну, яку заплатила держава за волю і незалежність держави», - кажуть активісти.

Урочистості розпочалися з покладання до пам’ятника Кобзареві квітів від представників влади, релігійних конфесій, інтелігенції, науковців, активістів культурологічних товариств, національних меншин, місцевих осередків політичних партій.

Потім відбулося урочисте підняття Державного прапора України.

Серед велелюдного  гурту, що долучився до відзначення  Дня Державного прапора й колектив Управління Держпраці у Чернівецькій області.  Це вже традиційно щоразу, коли відбуваються відзначення державних свят, працівники Управління беруть участь у таких заходах.


 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку