UP

Обговорено можливість початку літньої оздоровчої кампанії -2020

Обговорено можливість початку літньої оздоровчої кампанії -2020

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС  Управління Держпраці у Чернівецькій області Микола Остапович взяв участь у засіданні  оперативного штабу із координування організації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбулося учора в Чернівецькій обласній державній адміністрації.

У ході засідання вирішено звернутися до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не розпочинати цьогоріч кампанію масового оздоровлення та відпочинку дітей у регіоні через епідеміологічну ситуацію з поширенням COVID-19. Водночас вивчатиметься можливість відпочинку юних буковинців у регіонах, де епідеміологічна ситуація дозволяє це робити.

Також планується підготувати відповідні звернення до Міністерства соціальної політики України щодо збільшення квот на відпочинок буковинських дітей пільгових категорій у таборах «Артек» та «Молода гвардія».

Слід відзначити, що постійний контроль за станом охорони праці у дитячих таборах під час підготовки та проведення  літної оздоровчої кампанії в області повсякчас здійснювали головні державні інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Так, за період проведення літньої оздоровчої кампанії - 2019 інспекторським складом територіального органу Державної служби України з питань праці було проведено десять позапланових перевірок  закладів оздоровлення та відпочинку, зазначив головний державний інспектор Дмитро Паламарчук.

Керівникам перевірених стаціонарних установ було видано відповідні розпорядчі документи з вимогою усунення виявлених порушень. Повторні заходи державного нагляду (контролю) за станом охорони праці свідчили, що виявлені порушення  відповідальні особи усували у встановлений термін.

При проведенні підсумкової  обласної координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей - 2019 Управління  Держпраці напрацювало та внесло низку раціональних  пропозиції  щодо покращення стану охорони праці у дитячих закладах області на наступні оздоровчі періоди.  


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка