UP

Комісія технічного розслідування встановить обставини та причини вибуху газу у житловому будинку

Комісія технічного розслідування встановить  обставини та причини вибуху газу у житловому будинку

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області за участю посадових осіб відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці  створюється комісія  технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті.

Нещасний випадок мав місце увечері сьомого березня у приватному житловому будинку у селі Горішні Ширівці Заставнівського району - за попередньою версією, сталася пожежа та вибух газу.

У результаті нещасного випадку постраждала одна особа 1989 року народження. Жінку було оперативно доставлено до медичного закладу.

Унаслідок вибуху частину будинку зруйновано.

Комісія  технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті Управління Держпраці у Чернівецькій області, створюється на підставі «Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті», затвердженого наказом МНС України від 27.04.2012 року №734 та на підставі відповідного пункту Положення про Управління Держпраці у Чернівецькій області.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка