UP

Понад 95 мільйонів гривень заборгованості по зарплаті стягнуто з недобросовісних роботодавців з початку року у межах держави

Понад 95 мільйонів гривень заборгованості по зарплаті стягнуто з недобросовісних роботодавців з початку року у межах держави

За два місяці нинішнього, 2019, року органами державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців 95 мільйонів гривень.

Заборгованість повністю погашено перед 13 273 працівниками.

Про це інформує Урядовий веб - портал з посиланням на Міністерство юстиції України.

«Якщо працівник, для якого заробітна плата часто є єдиним джерелом доходу, не отримує її через непорядність роботодавця, держава повинна цю людину захистити і відстояти її трудові права.  Понад 460 мільйонів гривень стягнуто з недобросовісних роботодавців у 2018 році, а за перші два місяці 2019 року стягнуто вже 95 мільйонів», - зазначила, зокрема, заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко .

Варто зазначити, що головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  упродовж минулого, 2018, року проведено 28 інспекційних відвідувань, у ході яких перевірено 24 підприємства, що допустили заборгованість заробітної плати.

За результатами проведених перевірок та на виконання вимог приписів Держпраці,суб’єктами господарювання регіону було погашено заборгованість із заробітної плати на суму 1 724 тисячі гривень.

Заборгованість було погашено перед 545 працівниками.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка