UP

У минулому році в області легалізовано працю шістнадцяти тисяч громадян

У минулому році в області легалізовано працю шістнадцяти тисяч громадян

Завдяки спільній роботі державних відомств та органів державного нагляду (контролю), у тому числі, й за додержанням законодавства про працю та широкій інформаційно-роз’яснювальній кампанії, що відбувалася в області з метою забезпечення виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року за №649 - р  «Про заходи, спрямовані на детінізацію  у сфері зайнятості населення»,  у минулому, 2018, році на Буковині легалізовано працю шістнадцяти тисяч громадян.

Так, до прикладу, за даними Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області, додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду склали 11,3 мільйона гривень.

Водночас чисельність застрахованих осіб зросла, порівняно з попереднім роком, майже на сім тисяч осіб.

Фахівці фіксують також ріст середньомісячної заробітної плати в регіоні  на 24% .

Вже традиційно до видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належать сфери державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування; серед промислових видів діяльності - добувна промисловість та  розробка кар’єрів.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування , серед промислових видів діяльності -  на підприємствах з водопостачання; каналізації, поводження з відходами.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка