UP

У Чернівецькій ЗОШ №4 відбулася виставка - показ творчих робіт на тематику охорони праці

У Чернівецькій ЗОШ №4 відбулася виставка - показ творчих робіт на тематику  охорони праці   

Пересувна експозиція топ - 50 найкращих малюнків учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей - 2018» (організатори творчого змагання - Державна служба України з питань праці,  редакція журналу «Охорона праці»; на регіональному рівні - Управління Держпраці у Чернівецькій області та державне підприємство «Чернівецький експертно-технічний центр») цього разу було виставлено у Чернівецькій ЗОШ №4.

Адже учень закладу - Михайло Максимюк у минулому році надіслав на конкурс одну із кращих робіт. І хоч  не отримав призового місця у своїй віковій номінації, однак журі відзначили малюнок, як один із найоригінальніших.

Юний художник намалював роботу у цікавій творчій манері, зобразивши на ній найманого працівника, котрий не виконує Кодекс законів про працю України.

На малюнку автор відтворив небезпеки, що чекають громадянина, котрий ігнорує норми чинного трудового законодавства.

Власне, за оригінальність творчої роботи під час відкритої зустрічі ініціатори регіонального туру Всеукраїнського конкурсу - представники Управління Держпраці у Чернівецькій області вручили Михайлу Максимюку символічну грамоту та закликали школярів навчального закладу активно долучатися до творчого змагання цього року.

«Кожен із вас може долучитися до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» й проявити свій творчий хист та наполегливість, - зазначили на зустрічі фахівці Держпраці. - Важливо наголосити, що торік участь у регіональному відборі взяли понад 450 школярів Буковини. Організатори змагання зробили все можливе, аби відзначити якомога більше із них. Загалом було нагороджено  кожного девятого учасника».

Цьогоріч регіональний тур триватиме до п’ятого березня.

Свої роботи на участь у конкурсі учасники можуть надіслати до першого березня.      


  

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка