UP

Держпраці наполегливо закликає роботодавців оформлювати легальні трудові відносини

Держпраці наполегливо закликає роботодавців оформлювати легальні трудові відносини  

Державна служба України з питань праці, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», спільно з Пенсійним Фондом України, Державною фіскальною службою та іншими зацікавленими сторонами провела низку заходів,  спрямованих на декларування роботодавцями легальних трудових відносин з працівниками.

Робота здійснювалась у два етапи.  Розпочали з інформаційно-роз’яснювальної  кампанії, у ході якої територіальними управліннями Держпраці було охоплено більше 25 000  роботодавців.  Організовано чисельні інформаційно-роз’яснювальні заходи, круглі столи, виступи у ЗМІ.

З 5 жовтня 2018 року розпочато проведення контролюючих заходів, під час яких вже виявлено майже 3 000 працівників, оформлених з порушенням вимог трудового законодавства. Проте,  у ході інспекційних відвідувань, майже з 1 500 з них  роботодавці вже уклали трудові договори.

За інформацією Державної фіскальної служби, у жовтні цього року було подано більше 300 000 повідомлень про прийняття на роботу 644 500 найманих працівників. А це на 30% більше, ніж у вересні.

Щодо фізичних осіб підприємців, то у вересні  їх було зареєстровано майже 26 000, а  в жовтні ця цифра  вже зросла майже удвічі.

Держпраці наполегливо закликає роботодавців не порушувати трудове законодавство України та вийти з тіні, легально оформивши трудові відносини з найманими працівниками.  


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка