UP

В обласному центрі встановлено біг - борди з соціальною рекламою задля подолання не задекларованої зайнятості

В обласному центрі встановлено біг - борди з соціальною рекламою задля подолання не задекларованої зайнятості

Біг-борди соціальної реклами на тему не задекларованої зайнятості встановлено у Чернівцях.

Конструкції розміщено за трьома адресами, зокрема, на вулиці Головній,212, на вулиці Галицький шлях та на вулиці Героїв Майдану, 54.

Розміщення такої соціальної реклами стало можливим завдяки реалізації спільних планів роботи  Управління Держпраці у Чернівецькій області та управління праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.

Соціальну рекламу виготовлено та встановлено за муніципальні кошти.

Директор міського комунального підприємства «Реклама» Тарас Унгурян повідомив, що біг-борди на жвавих дорожніх магістралях обласного центру розміщуватимуться понад місяць.

Між тим в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області вирішено, що  спільну роботу державного та муніципального відомств у цьому напрямі буде продовжено.

«Одним із пріоритетних напрямів роботи Управління Держпраці є запобігання використанню не задекларованої праці в регіоні, - підкреслює керівник територіального підрозділу Державної служби України з питань праці Іван Луцак. - Широка інформаційно- роз’яснювальна кампанія серед роботодавців та працівників трудових колективів, учнів та студентів місцевих навчальних закладів у цьому напрямі продовжується. Адже таке негативне соціальне явище, як неофіційна зайнятість, справляє значний негативний вплив на розвиток економіки Буковини, фінансовий та матеріальний рівень забезпечення громадян. Окрім того, не задекларована праця - необмежені можливості тиску на працівників. Думаю, встановлення даної соціальної реклами - чергова можливість привернення суспільної уваги задля подолання цього негативного явища».

Згідно з розробленим паспортом неформальної зайнятості  області,  найбільшу кількість неоформлених працівників задіяно у сферах будівництва, оптовій та роздрібній торгівлі, сільському господарстві, ресторанному та готельному бізнесах.    


    

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка