UP

Управління Держпраці звернулося до суду щодо необхідності зупинення експлуатації у будинках Чернівців 18 ліфтів

Управління Держпраці звернулося до суду щодо необхідності зупинення експлуатації у будинках Чернівців 18 ліфтів

Відповідну позовну заяву щодо застосування заходів реагування у сфері  державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Чернівецькій області скерувало до Чернівецького окружного адміністративного суду.

У позовній заяві йдеться  про необхідність застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) до одного із комунальних житлово-експлуатаційних підприємств обласного центру через призупинення роботи 18 ліфтових установок, які зареєстровані за даним підприємством й експлуатуються у багатоквартирних житлових будинках Чернівців.

Необхідність зупинення роботи ліфтів виникла  у результаті перевірки суб’єкта господарювання головними державними інспекторами відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Під час перевірки на комунальному підприємстві Чернівців виявлено порушення вимог законодавства з питань промислової безпеки та охорони праці, які потенційно можуть загрожувати безпеці, здоров’ю і життю людей.

Фахівці Держпраці встановили, що підприємством не організовано проведення  технічного огляду або експертного обстеження пасажирських ліфтів, а терміни роботи установок, які зазначені у технічних паспортах, вже завершилися.

Таким чином, необхідно зупинити роботу 18 ліфтових механізмів.

Після виявлених порушень, посадові особи Управління Держпраці у Чернівецькій області попередили  суб’єкта господарювання про необхідність негайного зупинення експлуатації ліфтів. Керівництву підприємства направлено відповідний припис щодо усунення виявлених порушень.    

Довідково: чинним законодавством, а саме частиною 5 статті четвертої Закону України  «Про основні засади державного нагляду (контролю) господарської діяльності» передбачено, що «... виконання робіт, надання послуг суб’єктами господарювання можуть бути зупинені повністю або частково виключно за рішенням суду».


 

       

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка