UP

Щодо здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах області

Щодо здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах області

Сектором з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Чернівецькій області за 10 місяців 2018 року здійснено контроль за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці, правильністю застосування нормативно-правових актів, відповідно до яких надаються пільги і компенсації за роботу у важких та шкідливих умовах праці на 238 підприємствах.

Із них під час проведення планових перевірок з питань дотримання  статті 7 Закону України „Про охорону праці” та статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення” здійснено превентивні заходи з питань атестації робочих місць за умовами праці на 113 підприємствах.

За результатами методично-консультативної та превентивної роботи підготовлено довідки з методичними рекомендаціями підприємствам з питань атестації робочих місць за умовами праці щодо права працівникам на пенсію за віком на пільгових умовах та пільги і компенсації (додаткові щорічні відпустки, доплати до посадового окладу, скорочена тривалість робочого тижня) за роботу в шкідливих та важких умовах праці.

Надано методичну та консультативну допомогу 46 підприємствам (за листами роботодавців) в проведенні атестації робочих місць за умовами праці з метою правильності встановлення пільгових пенсій та надання додаткових відпусток і доплат за роботу в шкідливих та важких умовах праці.

Здійснено 79 відвідувань роботодавців та складено інформаційні довідки інспекторами  праці (сектору експертизи умов праці) відповідно до пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 295 від 26 квітня 2017 року.

Фахівці сектору взяли  участь у підготовці та проведенні 20 засідань Комісії при Головному управлінні Пенсійного Фонду України у Чернівецькій області з питань призначення пенсій за віком на пільгових умовах, на яких розглянуто  71 заяву громадян.

З питань правильності проведення атестації робочих місць за умовами праці, пільгового пенсійного забезпечення, надання пільг і компенсацій (додаткові щорічні відпустки, доплати до посадового окладу, скорочена тривалість робочого тижня) за роботу у шкідливих та важких умовах праці здійснено прийом 217 громадян.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка