UP

На зустрічі з соціальними партнерами - про організацію заходів із запобігання травмувань на виробництві

На зустрічі з соціальними партнерами - про організацію заходів із запобігання травмувань на виробництві

У рамках відзначення Дня охорони праці, в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області відбулася зустріч з  соціальними  партнерами – представниками  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій  області Михайлом Розманом та Чернівецької обласної  ради профспілок – Володимиром Барабахом та Михайлом Леньковим.

У ході спілкування наголошено на тому, що нинішнє відзначення Дня охорони праці відбувається у виняткових умовах – розв’язана росією безпідставна агресія змушує жити усіх нас у нових реаліях.

«І цей факт не залишає нам вибору. Як зазначено у цьогорічному зверненні керівництва  Держпраці України, сьогодні  всі наші зусилля спрямовано на захист Батьківщини. У цей складний час бізнес та працівники - друга лінія оборони, фундамент економічної стабільності та безцінна допомога Збройним силам Вітчизни», - наголосив у вітальному зверненні перший заступник начальника Управління Держпраці Іван Гордей.

У свою чергу,  заступниця Галина Кушнір розповіла про  результати діяльності Управління з початку війни.

«Маємо кілька напрямів роботи, на яких наразі зосереджено зусилля фахівців Управління. Так, насамперед, це інформаційна підтримка роботодавців. З кінця лютого ми провели для них понад 400 заходів, включаючи  робочі наради, круглі столи, семінари, індивідуальні  зустрічі. Друге, це широка інформаційна кампанія для релокованих підприємств. Станом на зараз консультаційним супроводом Держпраці охоплено 29 переміщених підприємств.

Третє, це організація інформаційної кампанії серед переміщених осіб, які через війну змушені покинути рідні домівки й вирушати в інші регіони, або на Захід: як не стати жертвою торгівлі людьми, або ж нелегального працевлаштування.  Інспектори Управління змогли проконсультувати та поспілкуватися про це з понад 4 100 громадянами», - окреслила діяльність Управління за останні два місяці  Галина Кушнір.

Під час зібрання ключова тема обговорення - стан виробничого травматизму в області та організація заходів, націлених на його мінімізацію. Висловлено сподівання, що спільні зусилля відомств сприятимуть цьому. 


 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку