UP

Сервісом «інтерактивний інспектор» скористалися понад 2 600 громадян

Сервісом  «інтерактивний інспектор» скористалися понад 2 600 громадян

Оперативність в отриманні необхідної консультаційної допомоги заявникам - основна мета діяльності сервісу Держпраці «інтерактивний інспектор».

У зв’язку із воєнними діями чимало підприємств, установ та організацій в різних регіонах країни припинили свою діяльність. Аби навіть у таких надскладних умовах, забезпечити працівникам  їхні соціальні та трудові права, а роботодавцям - відновлення роботи, Держпраці активізувала надання  консультаційних послуг в режимі онлайн.

Фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області забезпечують надання консультацій у рамках сервісу «інтерактивний інспектор.

Так, з часу введення воєнного стану, працівники профільних відділів територіального органу Держпраці надали заявникам (станом на 21.04.2022 року)  2 674 консультації.

Із них:  1208 - з питань дотримання законодавства про працю; 1214 – з питань охорони та гігієни праці; 252 – з питань ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.

Увага!

Для того, аби заявник міг скористатися сервісом «інтерактивний інспектор», необхідно заповнити  форму для оперативного  отримання роз’яснень   https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7  

або  надіслати лист із запитанням  на електронну пошту УправлінняЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або звернутися через телеграм-канал Управління - https://t.me/cv_dsp


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку