UP

Консультативним супроводом охоплено 22 переміщених підприємства

Консультативним супроводом охоплено 22 переміщених підприємства

Мобільна консультаційна група у складі фахівців Управління Держпраці за останні дні провела інформаційні заходи на семи релокованих підприємствах.

Серед них - надавачі медичних послуг, ІТ-сфера, виробники харчової галузі, електровстановочних виробів,  реалізатори кліматичної техніки (кондиціонерів), фізична особа-підприємець, який здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі одягом.

З частиною роботодавців інспектори праці спілкувалися безпосередньо у місцях здійснення ними виробничої діяльності; дехто із представників переміщеного бізнесу виявили бажання отримати консультації в Управлінні Держпраці.  

Формат інформаційних візитів визначають самі роботодавці.  Інспектори Управління надають  послуги тому чи іншому суб’єкту господарювання у кожному конкретному випадку найзручнішим для нього способом комунікації.

Усім представникам релокованого бізнесу  запропоновано консультаційну допомогу з питань законодавства про працю, промислову безпеку, охорону та гігієну праці, а також можливість постійної інформаційної підтримки.

Наразі консультативним супроводом Держпраці на Буковині охоплено 22 переміщених підприємства.


 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку