UP

Причини травмування лісоруба встановлюватиме комісія зі спеціального розслідування

Причини травмування лісоруба встановлюватиме  комісія зі спеціального розслідування 

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія зі спеціального розслідування обставин та причин настання нещасного випадку, в якому постраждав  лісоруб  ДП «Путильський лісгосп».

При виконанні лісосічних робіт в одному із урочищ Селятинського лісництва, працівник  1970 року народження, отримав травми тяжкого ступеню.

За попередніми даними, травмування сталося під час валки дерева. Клин, який помічник лісоруба забивав у дерево, розколовся, його осколок і травмував око.

Остаточні обставини та причини травмування працівника підприємства комісія зі спеціального розслідування Управління встановить у визначений законодавством термін.

Довідково: станом на першу декаду квітня (з початку 2022 року)  на підприємствах, в установах, організаціях Чернівецької області  зафіксовано 11 нещасних випадків, один із них - зі смертельним наслідком.

Нещасний випадок зі смертельним наслідком трапився на підприємстві пошти та зв’язку.

Найбільша кількість нещасних випадків загального травматизму у регіоні мали місце у соціально-культурній сфері, загалом - 7.

По одному нещасному випадку загального травматизму задокументовано в торгівлі, у галузях легкої та харчової промисловості.      


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку